REALIZACE PROJEKTU

Záleží nám na tom, aby realizace odpovídala navrženému řešení, byla provedena kvalitně a stála Vás co nejméně starostí.
Můžeme Vám ušetřit spoustu času i financí tím, že předejdeme zbytečným komplikacím a opravám. Záleží pouze na Vás, zda budete chtít, abychom na realizaci dohlíželi nebo ne…

Pomůžeme Vám vybrat osvědčenou společnost nebo řemeslníky. Rádi doporučíme dodavatele, se kterými máme dobrou zkušenost, můžeme pro Vás nechat zpracovat nabídky a na základě dlouhodobých spoluprací vyjednat dobrou cenu. Potrpíme si na poctivost, spolehlivost a zodpovědnost a to vyžadujeme i od našich předních dodavatelů. Definitivní rozhodnutí ovšem necháváme na Vás, nikoho nepřesvědčujeme ani nenutíme… Jednání s dodavateli (zadávání, upřesňování, korekce) můžete nechat na nás.

Případné změny, které vzniknou před realizací (např. vlivem ceny nebo změnou výběru produktu nebo čistě Vaším rozhodnutím), zaneseme do dokumentace.

Pomůžeme Vám s výběrem konkrétních produktů a materiálů. Na trhu je obrovské množství produktů a je téměř umění vybrat to pravé, aby vyhovoval vzhled, cena a zároveň technické provedení. Můžeme Vám pomoci například s výběrem podlah, dveří a kování, stěrek a výmalby, tapet, nábytkových dekorů, dlažeb a obkladů, osvětlení, stínění, volně stojícího vybavení, zařizovacích předmětů, atd.

Jako autoři jsme při realizaci schopni pohlídat každý detail, který může ovlivnit celkový vzhled. Bez našeho dohledu si řemeslníci velmi rádi hledají snadnější cesty, ale co je hezké,
není vždy snadné vytvořit… Dokumentace je pouze schéma pro provedení, ale spoustu souvislostí vyplyne až při realizaci a je potřeba řešit problém přímo na místě. My to můžeme vyřešit za Vás.

Pomůžeme Vám s doplňky a dekoracemi, aby prostor byl naladěný na Vaši vlnu 🙂

PŘÍPRAVA

– Výběr realizační společnosti nebo řemeslníků + zpracování cenové nabídky
– Jednání s dodavateli a výrobci
– Možnost případných korekcí v návrhu a dokumentaci (např. v závislosti na ceně a výběru konkrétních produktů a materiálů)
– Výběr konkrétních produktů a materiálů

AUTORSKÝ DOZOR

– Dohled na realizaci a výrobu
– Designérské služby

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Zaujaly Vás naše práce?

Pak neváhejte a kontaktujte nás.
Nebo se u nás zastavte rovnou na kávu…