NÁVRHOVÉ SLUŽBY

V první řadě nás zajímáte Vy – náš klient! Vy budete uživatelem stavby či prostoru, a my chceme, abyste se tam cítili dobře a spokojeně. Nikoho nepřesvědčujeme, nic nevnucujeme… Každý je jiný, každý má jiný příběh a jiné potřeby, které se snažíme vnímat, a na základě toho vyvodit nejvhodnější řešení. Každému je potřeba věnovat se jinak. A to nás na tom baví!

Zajímá nás místo. Každé místo je jedinečné – orientací ke světovým stranám, výhledem, umístěním, lokalitou atd. To vše se snažíme zohlednit a využívat potenciálu místa!

Zajímá nás legislativa. Pokud se to návrhu týká, předem zjistíme požadavky a regulace dotyčných úřadů, takže Vám nenavrhneme něco, co by nebylo povolitelné.

Zajímá nás technologické řešení a proveditelnost. Během návrhu na řešení spolupracujeme s projektanty, příp. přímo s výrobci, se kterými konzultujeme proveditelnost.
Vždy se snažíme hledat způsoby, ne důvody. Vše má své řešení, otázkou je pak, za jakou cenu…

Zajímá nás cena. Ta je dost často rozhodující, proto se s Vámi už během návrhu bavíme o rozpočtu a financích, a snažíme se tomu přizpůsobit řešení. Navíc jsme schopní Vám zajistit vhodné financování.

Zajímá nás vzhled. Samozřejmě! Do každého návrhu vkládáme naše umělecké a tvůrčí cítění, a je jen na Vás, jak moc nám v tom dáte volnou ruku…

Všechny tyto aspekty musíme sloučit a vyvodit nejvhodnější řešení. Vše spolu musí fungovat a být vyvážené. Návrh je vždy prvním a zásadním krokem, od kterého se dále odvíjí celý projekt a realizace. Je to proces, při kterém hrubý koncept postupně otesáváme a zpřesňujeme pod Vaším dohledem na základě konzultací až po finální výsledek, se kterým jsou spokojené všechny strany. Je to myšlenkový proces, při kterém jde o velmi hodnotné, trvalé a hezké věci, proto je potřeba vše si dobře promyslet a taky si to užít! Je to něco, co by Vás mělo bavit, pak to baví i nás…

Každý je individuální, takže nedokážeme dopředu stanovit přesný termín, kdy bude návrh pro Vás hotový. Na začátku Vám sdělíme pouze hrubý odhad. Cena je vždy individuální podle požadavků, představ, rozsahu, prostoru atd. Proto Vás nejdříve potřebujeme trochu poznat, seznámit se s prostorem a Vašimi požadavky. Na základě toho pak stanovíme pevnou cenu za zpracování návrhu.

NÁVRH STAVBY nebo STAVEBNÍHO ŘEŠENÍ

– Návrh novostavby
– Návrh rekonstrukce stavby
– Návrh rekonstrukce vnitřních prostorů
– Návrh stavebních úprav stavby nebo vnitřních prostorů
– Návrh exteriérového řešení stavby a přilehlých ploch

NÁVRH INTERIÉRU

– Návrh interiérů celých staveb nebo samostatných místností
– Návrh vzhledu interiérových prvků a koncept materiálového řešení

Máte-li zájem o zpracování návrhu stavby nebo prostoru, těšíme se na Vaši poptávku.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.

Zaujaly Vás naše práce?

Pak neváhejte a kontaktujte nás.
Nebo se u nás zastavte rovnou na kávu…