PORTFÓLIO

NAŠE SLUŽBY

NAŠE SLUŽBY

TŘI HLAVNÍ KROKY
K ÚSPĚŠNÉMU PROJEKTU

V první řadě nás zajímáte Vy – náš klient! Vy budete uživatelem stavby či prostoru, a my chceme, abyste se tam cítili dobře a spokojeně. Nikoho nepřesvědčujeme, nic nevnucujeme… Každý je jiný, každý má jiný příběh a jiné potřeby, které se snažíme vnímat, a na základě toho vyvodit nejvhodnější řešení. Každému je potřeba věnovat se jinak. A to nás na tom baví!

Zajímá nás místo. Každé místo je jedinečné – orientací ke světovým stranám, výhledem, umístěním, lokalitou atd. To vše se snažíme zohlednit a využívat potenciálu místa!

Zajímá nás legislativa. Pokud se to návrhu týká, předem zjistíme požadavky a regulace dotyčných úřadů, takže Vám nenavrhneme něco, co by nebylo povolitelné.

Zajímá nás technologické řešení a proveditelnost. Během návrhu na řešení spolupracujeme s projektanty, příp. přímo s výrobci, se kterými konzultujeme proveditelnost.
Vždy se snažíme hledat způsoby, ne důvody. Vše má své řešení, otázkou je pak, za jakou cenu…

Zajímá nás cena. Ta je dost často rozhodující, proto se s Vámi už během návrhu bavíme o rozpočtu a financích, a snažíme se tomu přizpůsobit řešení. Navíc jsme schopní Vám zajistit vhodné financování.

Zajímá nás vzhled. Samozřejmě! Do každého návrhu vkládáme naše umělecké a tvůrčí cítění, a je jen na Vás, jak moc nám v tom dáte volnou ruku…

Všechny tyto aspekty musíme sloučit a vyvodit nejvhodnější řešení. Vše spolu musí fungovat a být vyvážené. Návrh je vždy prvním a zásadním krokem, od kterého se dále odvíjí celý projekt a realizace. Je to proces, při kterém hrubý koncept postupně otesáváme a zpřesňujeme pod Vaším dohledem na základě konzultací až po finální výsledek, se kterým jsou spokojené všechny strany. Je to myšlenkový proces, při kterém jde o velmi hodnotné, trvalé a hezké věci, proto je potřeba vše si dobře promyslet a taky si to užít! Je to něco, co by Vás mělo bavit, pak to baví i nás…

Každý je individuální, takže nedokážeme dopředu stanovit přesný termín, kdy bude návrh pro Vás hotový. Na začátku Vám sdělíme pouze hrubý odhad. Cena je vždy individuální podle požadavků, představ, rozsahu, prostoru atd. Proto Vás nejdříve potřebujeme trochu poznat, seznámit se s prostorem a Vašimi požadavky. Na základě toho pak stanovíme pevnou cenu za zpracování návrhu.

NÁVRH STAVBY nebo STAVEBNÍHO ŘEŠENÍ

– Návrh novostavby
– Návrh rekonstrukce stavby
– Návrh rekonstrukce vnitřních prostorů
– Návrh stavebních úprav stavby nebo vnitřních prostorů
– Návrh exteriérového řešení stavby a přilehlých ploch

NÁVRH INTERIÉRU

– Návrh interiérů celých staveb nebo samostatných místností
– Návrh vzhledu interiérových prvků a koncept materiálového řešení

Máte-li zájem o zpracování návrhu stavby nebo prostoru, těšíme se na Vaši poptávku.

Kvalitní příprava je základem kvalitní realizace. Zakládáme si na pečlivosti a důkladnosti. Bez dokumentace je návrh těžko proveditelný. Pokud chcete, aby výsledek odpovídal Vašim snům a přáním, které jsou vyobrazeny v návrhu, je potřeba mít zpracovanou dokumentaci, podle které je projekt schválen úřady (pokud je třeba) a prováděn. Dokumentace už jen přenáší do technických výkresů to, co je dáno v návrhu.

Na zpracování dokumentace staveb spolupracujeme s osvědčenými projektanty. Výrobní dokumentaci zpracováváme ve spolupráci s výrobci a dodavateli, připravujeme ji do takové podrobnosti, podle které je možné vyrábět či realizovat. Můžeme zajistit zpracování položkového rozpočtu nezávislým rozpočtářem, podle kterého si pak můžete nechat celou realizaci nacenit realizační společností nebo jednotlivými řemeslníky.

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE STAVBY

• Dokumentace staveb potřebná pro úřady
• Projekty dotačních programů (např. Zelená úsporám)
• Inženýrská činnost

VÝROBNÍ DOKUMENTACE

• Dokumentace bouracích prací a stavebních úprav
• Dokumentace fasády
• Dokumentace podlah
• Dokumentace interiérových výplní otvorů (dveře)
• Dokumentace zdravotechnického zařízení (sanita a topení)
• Dokumentace dlažeb a obkladů
• Dokumentace elektroinstalací
• Dokumentace povrchových úprav
• Dokumentace krbových konstrukcí
• Dokumentace sklenářských výrobků
• Dokumentace zámečnických výrobků
• Dokumentace truhlářských výrobků
• Dokumentace stínící techniky
• Jiná dokumentace dle dohody

ROZPOČET

• položkový rozpočet celé realizace

Záleží nám na tom, aby realizace odpovídala navrženému řešení, byla provedena kvalitně a stála Vás co nejméně starostí.
Můžeme Vám ušetřit spoustu času i financí tím, že předejdeme zbytečným komplikacím a opravám. Záleží pouze na Vás, zda budete chtít, abychom na realizaci dohlíželi nebo ne…

Pomůžeme Vám vybrat osvědčenou společnost nebo řemeslníky. Rádi doporučíme dodavatele, se kterými máme dobrou zkušenost, můžeme pro Vás nechat zpracovat nabídky a na základě dlouhodobých spoluprací vyjednat dobrou cenu. Potrpíme si na poctivost, spolehlivost a zodpovědnost a to vyžadujeme i od našich předních dodavatelů. Definitivní rozhodnutí ovšem necháváme na Vás, nikoho nepřesvědčujeme ani nenutíme… Jednání s dodavateli (zadávání, upřesňování, korekce) můžete nechat na nás.

Případné změny, které vzniknou před realizací (např. vlivem ceny nebo změnou výběru produktu nebo čistě Vaším rozhodnutím), zaneseme do dokumentace.

Pomůžeme Vám s výběrem konkrétních produktů a materiálů. Na trhu je obrovské množství produktů a je téměř umění vybrat to pravé, aby vyhovoval vzhled, cena a zároveň technické provedení. Můžeme Vám pomoci například s výběrem podlah, dveří a kování, stěrek a výmalby, tapet, nábytkových dekorů, dlažeb a obkladů, osvětlení, stínění, volně stojícího vybavení, zařizovacích předmětů, atd.

Jako autoři jsme při realizaci schopni pohlídat každý detail, který může ovlivnit celkový vzhled. Bez našeho dohledu si řemeslníci velmi rádi hledají snadnější cesty, ale co je hezké,
není vždy snadné vytvořit… Dokumentace je pouze schéma pro provedení, ale spoustu souvislostí vyplyne až při realizaci a je potřeba řešit problém přímo na místě. My to můžeme vyřešit za Vás.

Pomůžeme Vám s doplňky a dekoracemi, aby prostor byl naladěný na Vaši vlnu 🙂

PŘÍPRAVA

– Výběr realizační společnosti nebo řemeslníků + zpracování cenové nabídky
– Jednání s dodavateli a výrobci
– Možnost případných korekcí v návrhu a dokumentaci (např. v závislosti na ceně a výběru konkrétních produktů a materiálů)
– Výběr konkrétních produktů a materiálů

AUTORSKÝ DOZOR

– Dohled na realizaci a výrobu
– Designérské služby

PORTFOLIO

INTERIÉRY FOYER V DOMĚ KULTURY

KROMĚŘÍŽ

BYTOVÝ DŮM

Staré Město u Uherského Hradiště

INTERIÉR PRODEJNY OBUVI VASKY

Zlín, tř. Tomáše Bati

INTERIÉRY PRODEJNY A PODLAHOVÉHO STUDIA

Kroměříž, Kotojedská

INTERIÉR ORDINACE KOŽNÍ AMBULANCE

Kroměříž, Havlíčkova

ZÁKLADNÍ ŠKOLA T.G.M.

Otrokovice

VOLNOČASOVÉ CENTRUM

Kroměříž, Erbenovo nábřeží

NÁBŘEŽÍ

Kroměříž-centrum

LODĚNICE V PODZÁMECKÉ ZAHRADĚ

Kroměříž - Podzámecká Zahrada

Zaujaly Vás naše práce?

Pak neváhejte a kontaktujte nás.
Nebo se u nás zastavte rovnou na kávu…